Dyżury nauczycieli i trenerów

Dyżury nauczycieli przedmiotowych oraz nauczycieli zajęć sportowych

XI LOMS -  rok szkolny 2023/2024

( nauczyciele pozostają  do dyspozycji Rodziców w pokoju nauczycielskim osobiście

oraz pod numerem telefonu  52 341 34 48 )

( nauczyciele zajęć sportowych pozostają  do dyspozycji Rodziców na obiektach sportowych)

         

 

Dyżury

   nauczycieli poszczególnych przedmiotów   

    

 

Dyżury

   nauczycieli zajęć sportowych    

    

 

Lp.

Nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina dyżuru

1. 

ARBSZAJTIS A.                                      historia

wtorek

7 lekcja  12:40 - 13:25

2. 

ANKLEWICZ  A.                                j. angielski

poniedziałek

7 lekcja  12:40 - 13:25

3. 

BARTELAK J.         edb.dla bezpieczeństwa/his.

piątek

4. lekcja  9:45 – 10:30

4.

BUDZYŃSKI M.                        religia/geografia

środa

9 lekcja  14:30 – 15:15

5. 

GAPSKA W.                                      matematyka

czwartek

4 lekcja  9.45-10.30

6. 

GARBULSKI  M.                                        fizyka

poniedziałek

9 lekcja  14:30 - 15:15

7.

GEPPERT A.                                            biologia

piątek

3 lekcja  8:50 – 9:35

8.

JANASZKIEWICZ M.                            j. polski

środa

4 lekcja  9:45 – 10:30

9.

JANKOWSKA Z.                           historia/ WOS

czwartek

 4 lekcja  9:45 – 10:30

10. 

KAZIEKO I.                                         j.angielski

poniedziałek

8 lekcja  13.35 – 14.20

11.

KOWALEWSKA U.          chemia/ przedsiębior.

poniedziałek

7 lekcja  12:40 – 13:25

12.

KUCIŃSKA A.                                        j. polski

poniedziałek

3 lekcja   8:50 –  9:35

13. 

KUJAWA M.                               biologia/chemia         

wtorek

4  lekcja  10.40-11.25

14. 

LANDOWSKA A.                                     historia

czwartek

9 lekcja  14:30 - 15:15

15. 

ŁABENDA   M.                                   j. angielski

wtorek

7 lekcja 12.40-13.25

16.

MATUSZCZAK A.                           matematyka

środa

4 lekcja  9:45 – 10:30

17. 

MORAWSKA B.            j. niemiecki/ j. angielski

czwartek

5 lekcja  10:40 – 11:25

18.

OLEJNICZAK H.                           matematyka

poniedziałek

5 lekcja  10:40 – 11:25

19. 

OPARKA  B.                                          j. polski

piątek

6 lekcja  11:35 - 12:20

20. 

WINOGRADZKA D.                           plastyka

wtorek

3 lekcja  8:50 – 9:35

21. 

PAPROCKA B.                                          religia

czwartek

9 lekcja  14.30 – 15.15

22.

PIOTROWIAK E.                              j. niemiecki

poniedziałek

6 lekcja  11:35 – 12:20

23.

FIRYN W.                                        informatyka

czwartek

6 lekcja 11:35 – 12:20

24. 

RADOMSKA – WYPYCH K.            j. angielski

piątek

5 lekcja  10:40 – 11:35

25.

SENGEBUSCH – MAŁECKA B.           j. polski

wtorek

7 lekcja  12:40– 13:25

26. 

SZCZYRBA J.                                     j. angielski

piątek

5 lekcja 10:40 – 11:35

27. 

SZUKAJ – GAMALCZYK K.                 j. polski

piątek

6 lekcja  11.35 – 12.20

28. 

SZYMAŃSKI B.             historia i teraźniejszość

środa

 4 lekcja  9:45 – 10:30

29.

WALCZAK P.                    wychowanie fizyczne

czwartek

8 lekcja  13:35– 14:20

30. 

WESOŁOWSKA S.                          matematyka

piątek

6 lekcja  11:35 – 12:20

31. 

WITKOWICZ G.                                   geografia

poniedziałek

4 lekcja  9:45 –10:30

32. 

ZAPORSKA K.                                  j. niemiecki

wtorek

5 lekcja  10:45 – 11:35

33. 

ZAWICHROWSKA A.      wychowanie fizyczne

piątek

4. lekcja  09:40– 10:35

34. 

KAPELA ARKADIUSZ  wychowanie fizyczne

wtorek

9 lekcja  14.30 – 15.15