MUKS CWZS Bydgoszcz

 

 

MUKS CWZS Bydgoszcz

 

   MUKS CWZS Bydgoszcz założyły trzy bydgoskie szkoły:

   ZS nr 15, ZS nr 20 i ZS nr 9.

   Głównym zadaniem MUKS CWZS Bydgoszcz jest rozwijanie pasji

   zawodników naszego klubu. Naszym celem jest rozwój poprzez

   zorganizowany, programowy trening piłkarski,

  a hasło „Łączy nas pasja!” jest przesłaniem dla zawodników i oddaje

   zaangażowanie w pracę wszystkich ludzi związanych z naszym klubem.

   

 Szkoleniowcy w naszym klubie mogą poszczycić się zawodnikami występującymi na polskich i europejskich boiskach m.in.: Maciej Dąbrowski "Legia Warszawa" i Oskar Repka "Arka Gdynia"- wychowankowie trenera Tomasza Łachowskiego, Karol Żmijewski "Zagłębie Lubin" wychowanek trenera Macieja Kremblewskiego, Hubert Adamczyk "Cracovia" wychowanek trenera Tomasza Gadzińskiego, Maciej Kona "Chrobry Głogów" wychowanek trenera Łukasza Jankowskiego.

 

 

SIEDZIBA KLUBU MUKS CWZS BYDGOSZCZ

85-641 Bydgoszcz

ul. Czerkaska 8

Sekretariat
tel. 539-383-635
fax. (52) 341-01-50
e-mail: biuro@mukscwzs.bydgoszcz.pl
REGON: 364779560
NIP: 967-137-79-89  
Numer konta bankowego:
BANK PEKAO 94 1240 6478 1111 0010 6854 4031

 

 

30.01.2020

Dobrze wykorzystane treningi dają wygrane sparingi! I tę zasadę możemy z ręką na sercu odnieść do meczu, który rozegraliśmy w ostatnim czasie z drużyną SMS Łódź w ramach przygotowań do CLJ U-15. Poczynając od niesamowitej gry ataku (jeden gol Mateusza Brzezickiego i jeden rzutów karnych Michała Arendta) po genialną obronę Dominika Stannego, który nie dopuścił do bramki dwóch rzutów karnych przeciwnika! Zakończyliśmy spotkanie zwycięstwem 0:2.

Ponadto nasi zawodnicy U-17 zremisowali z SMS-em z wynikiem 3:3. Bramki w tym emocjonującym meczu strzelili: Mikołajczak, Majewski oraz Luschyk.

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy! #muks #cwzs

 

3 razy zwycięstwo!

Oto mamy za sobą trzy triumfy, którym chcemy się z Wami dziś podzielić: nasi juniorzy pod wodzą Daniela Osińskiego(klasy piłkarskie 2 i 3 C w XI Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego) awansują z 1 miejsca ligi wojewódzkiej do Ligi Makroregionalnej U-19.

Z kolei podopieczni Łukasza Jankowskiego oraz Tomasz Rogóża (klasy piłkarskie 1 c i 1 c ) po 3 meczach barażowych (i bez przegranej) awansowali do CLJ U-17.
Wiwat MUKS CWZS! Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i do zobaczenia ponownie wiosną.

#muks #cwzs

 

23.11.2019

Pierwsze barażowe zwycięstwo!

 

Praca, zaangażowanie i chęć rozwoju -tak dzisiaj można określić treningi w zespołach i klasach sportowych MUKS CWZS Bydgoszcz. Elementy te dały nam określone rezultaty.

Jeszcze niedawno świętowaliśmy awans zespołu Daniela Osińskiego do ligi Makroregionalnej U-19.

Byliśmy szczęśliwi z utrzymania podopiecznych Rafała Krygiera CLJ U-15, a o krok od awansu  do CLJ U-17 stoją podopieczni Łukasza Jankowskiego i Tomasza Rogóża. W pierwszym meczu barażowym pokonali oni zespół z Wronek 3-0 po bramkach Dawida Mikołajczaka oraz 2 x Krzysztofa Majewskiego.

Brawo MUKSy! Kolejny mecz odbędzie się we Wronkach we wtorek o godzinie 12:00.

 

 

Sparing podczas wycieczki szkolnej!

 

Klasy sportowe 1C oraz 1c wraz z wychowawcami i przewodnikiem Marcinem Budzyńskim wzięły udział  w wycieczce szkolnej do Krakowa. Podczas zwiedzania stadiony Cracovii , sukiennic i starego miasta  nie zabrakło również akcentów sportowych.

Chłopaki z MUKS-a i Cracovii odtańczyli wczoraj towarzyskiego, piłkarskiego krakowiaka w dawnej stolicy Polski! Mecze były zacięte i opiewały w niesamowite zwroty akcji - dość powiedzieć, że trafiliśmy na godnego przeciwnika.

Nasi zawodnicy U-16 przegrali 5:1 (bramkę strzelił Kamil Buda ), zaś U-17 zremisowali 2:2 (strzelcy: Krzysztof Majewski, Maksymilian Wołczek ). Serdecznie dziękujemy i gratulujemy zarówno naszym zawodnikom, jak i adwersarzom.

Co więcej, były to jedne z pierwszych meczów, w których zastosowaliśmy GPS Trackery @Sonda Sports. Jesteśmy ciekawi pierwszych danych analitycznych! #muks #cwzs #11lobdg

 

 

7.10.2019!

Powoli do celu!

 

No bo kto jak nie nasi Juniorzy! Weekendowy mecze okazały się wyjątkowo trudne, ale takie właśnie miały być!

Zespół Daniela Osińskiego Wygrał 2-1 dzięki fantastycznej postawie CAŁEJ DROŻYNY ORAZ 2 BRAMKĄ MATEUSZA MAGIEROWSKIEGO.

Juniorzy młodsi pod wodzą Łukasz Jankowskiego nadal nie przestają wygrywać. Mecz klubem SMS Włocławek był dla nas prawdziwym wyzwaniem - koledzy z przeciwnej strony bardzo wysoko postawili poprzeczkę i co rusz zaskakiwali nieszablonowym rozgrywaniem piłki. Niemniej zwyciężyliśmy z wynikiem 1:4 Bramki strzelili Panowie: Mikołajczak, Nęcka, Mikuła oraz Nawrocki.

Drużyna Tomasz Rogóża pokonała pewnie rywali z Nakła 6-2 i umocniła się na fotelu lidera! Wszystkim  zawodnikom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne piłkarskie wzloty.

#muks #cwzs #11lobdg

 

 

 

 

27.06.2019  

Pożegnania nadszedł czas

 

Losy zawodników MUKS CWZS Bydgoszcz układają się różnie. Niektórzy trafiają do największych akademii w Polsce, grają w reprezentacji i podpisują kontrakty. Jeszcze inni debiutują w 1 lidze, reprezentując barwy innych bydgoskich i lokalnych klubów. Na brak zainteresowania naszymi piłkarzami narzekać nie możemy. Pewne jest jednak to, że każdy z naszych zawodników jest wspaniałym młodym człowiekiem, który potrafi dostrzec w życiu coś więcej niż rywalizację sportową. Każdy z nich docenia wspólnotę, zespołowość i proste “dziękujemy i do zobaczenia”.

Poniżej przedstawiamy Wam zawodników, którzy opuszczają klub i już znaleźli nowe sportowe wyzwania.

Zaczynamy od Kacpra Ziemby, kapitana i przyjaciela MUKS CWZS Bydgoszcz. Następnie Mateusz “Maja” Tomaszewski, Mikołaj “Wachu” Wachowiak oraz Szymon Obolewski, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia po urazie w ostatniej kolejce. Widać, że dla Was nigdy nie było meczu o nic, zawsze walczyliście do końca.

Panowie, DZIĘKUJEMY WAM za całe zaangażowanie, wkład i oddanie, za wytrwałość w chwilach zwątpienia i ostatnie wyniki w Lidze Makroregionalnej U-19‼

Warto dodać ze większość tych zawodników to absolwenci 11 Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego, które od początku istnienia klubu wspiera i promuje naszych zawodników.

Do zobaczenia na szlaku! #muks #cwzs #11lobdg

 

 

 

  • MUKS CWZS Bydgoszcz sezon 2017/2018

 

 Junior Starszy - I Liga Wojewódzka U19 - sezon 2017/2018

 

Junior Starszy - II Liga Wojewódzka U19 - sezon 2017/2018

 

 Junior Młodszy  - Centralna Liga Juniorów U17 - sezon 2017/2018